2022-ben 8,6 millióba került a mentősáv eleje vörös kővel, azóta törött betonlapokon mehetnek a mentők. Az itt élőkért 30 milliót biztosítunk a kórháznak, majd az államtól elkérjük.
Közgyűlés azt kéri a kormánytól, hogy korábban ellátott önkormányzati feladatait adja vissza, az azok ellátásának teljes fedezetéhez szükséges forrásokkal együtt